İstanbul'da Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet verdiğimiz diğer ilçeler;

Bölge Telefonu: 
0 (212) 441 44 44 - 441 64 64
GRİ Beyaz Eşya Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasında başta Arçelik,Vestel ve Bosch markaları için beyaz eşya servis hizmeti sunuyoruz.

Cihazlarınızda ihtiyaç olan montaj, bakım ve onarım hizmetlerini en uygun fiyat – en kaliteli çözüm mantığı ile yürütmekteyiz.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Çünkü;
Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
 
İstanbul'da Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet verdiğimiz diğer ilçeler;
 
Arnavutköy Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizAvcılar Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBağcılar Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBakırköy Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBaşakşehir Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBayrampaşa Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBeşiktaş Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBeylikdüzü Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBeyoğlu Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizBüyükçekmece Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizÇatalca Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizEsenler Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizEsenyurt Arçelik, Bosch, Beyaz eşya servisimizEyüp Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizFatih Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizGaziosmanpaşa Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizGüngören Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizKâğıthane Beyaz eşya servisimizKüçükçekmece Beyaz eşya servisimizSarıyer Beyaz eşya servisimizSilivri Beyaz eşya servisimizSultangazi Beyaz eşya servisimizŞişli Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimizZeytinburnu Arçelik, Bosch, Vestel Beyaz eşya servisimiz 7/24 Sizlerin hizmetinizdedir.
Bizlere Hemen Ulaşabilirsiniz Tel: (212) 441 44 44 - 441 64 64