Kurumsal

Bölge Telefonu: 
0 (212) 441 44 44 - 441 64 64
GRİ Beyaz Eşya Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasında başta Arçelik,Vestel ve Bosch markaları için beyaz eşya servis hizmeti sunuyoruz.

Cihazlarınızda ihtiyaç olan montaj, bakım ve onarım hizmetlerini en uygun fiyat – en kaliteli çözüm mantığı ile yürütmekteyiz.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Çünkü;
Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Firmamız ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her ürün için iş akışını düzenliyor ve üretim ekibide dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
GRİ BEYAZ EŞYA EKİBİ
 
PEKİ NEDEN GRİ TEKNİK ?
ÇÜNKÜ BİZ !
  • Üretken
  • Güvenilir
  • Profesyonel
  • Kaliteli
  • Hızlı

Çalışma Programını Prensip Ediniyoruz ve Bütün Hizmetlerimizde GARANTİLİ BAKIM İlkesiyle Çalışıyoruz.